Zaawansowane wyszukiwanie

Idealna inwestycja kompleks stara gorzelnia-dworek-baza magazynowa Minkowskie k Namysłowa

990 000 zł
dodaj do ulubionych
Wyniki wyszukiwania

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż idealną nieruchomość na inwestycje, kompleks składa się z ; nie działającej gorzelni z częścią mieszkalną, dworek, baza magazynowo-naprawcza. Nieruchomość położona jest pomiędzy Oławą , Brzegiem, Namysłowem. Łączna powierzchnia kompleksu to ok. 26 arów.

– gorzelnia z częścią mieszkalna zajmuję ok 11 arów,

– baza magazynowo naprawcza o pow. ok 4 arów.

– dworek z duszą położony na działce o pow. ok 8 arów.

Pozostała powierzchnia ok 3 arów to drogi dojazdowe.

Nieruchomość posiada swoisty urok zabytkowej gorzelni ze stylowym dworkiem, idealna inwestycja.

Przeznaczenie działki zabudowanej budynkiem gorzelni zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Wsi Minkowskie: PBS- przeznaczenie podstawowe to tereny zabudowy produkcyjnej, baz, składów i magazynów (w tym handel hurtowy). Dopuszcza się przekształcenie zabudowy pod lokalizację urządzeń towarzyszących funkcji podstawowej, w tym związanych z obsługą techniczną i transportową.

Działka o powierzchni 3 812 m2 zabudowana obecnie pomieszczeniami gospodarczymi, które mogą być wykorzystane do magazynowania niezbędnych do produkcji materiałów, również przeznaczona w MPZP pod zabudowę produkcyjną, baz, składów i magazynów, w tym pod handel hurtowy.

Działka o powierzchni 8 032 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym – piękny pałacyk, który czeka na odtworzenie z lat świetności, idealnie nada się do zamieszkania przez zarządcę gorzelni. Teren przeznaczony w MPZP pod ośrodek obsługi rolnictwa.

Działki o powierzchni 5 000 m2 i 6400 m2 oznaczone są w MPZP symbolem RZ tj. przeznaczenie podstawowe – tereny użytków rolnych ? tereny trwałych użytków zielonych, z zakazem lokalizacji obiektów kubaturowych (mieszkalnych, usługowych ? niezwiązanych z produkcją rolną), z zakazem wprowadzania zwartych grup zieleni wysokiej, zadrzewień oraz nasadzeń zorientowanych poprzecznie w stosunku do kierunku spływu cieku, z dopuszczeniem prowadzenia sieci napowietrznej i podziemnej infrastruktury technicznej, zgodnie z obowiązującymi przepisami szczególnymi, dopuszcza również się lokalizację urządzeń przekaźnikowych telekomunikacji, w tym konstrukcji wieżowych, o powierzchni zajmowanego terenu nie przekraczającej 100 m?.

Pozostałe dwie działki geodezyjne o łącznej powierzchni 3 100 m2 pełnią funkcję dróg dojazdowych do działek zabudowanych opisanych powyżej. Nieruchomość w całości stanowi piękny teren, który może zostać wykorzystany pod stworzenie nowoczesnego browaru na historycznych podwalinach starej gorzelni.

 

 

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

 

 

Miasto:
Województwo:
Kraj: Pitcairn
ID nieruchomości: 20253
Price: 990 000 zł
Powierzchnia działki: 26 144 m2
Rynek: pierwotny
Ogrzewanie: CO
Rodzaj Zabudowy: kamienica
prąd
kanalizacja
gaz
woda
ogrzewanie centralne
garaż/miejsce parkingowe
internet
balkon
piwnica
pom. użytkowe
telewizja kablowa
monitoring/ochrona
telefon
osiedle zamknięte

Porównaj