Zaawansowane wyszukiwanie

Hala + Dom+zakład z ogromnym potencjałem – Zielęcice k. Brzegu

1 160 000 zł
dodaj do ulubionych
Wyniki wyszukiwania

Opis nieruchomości

Na sprzedaż, nieruchomość z ogromnym potencjałem, położona w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Zielęcice k. Brzegu. Obiekt położony jest na działce o pow. 0,2481 ha. kształtu regularnego, uzbrojona w przyłącza energetyczne, woda, kanalizacja. Teren ogrodzony, oświetlony, monitorowany. Łączna powierzchnia użytkowa budynków 944,48 m2. W skład nieruchomości wchodzą ; budynek piętrowy o pow. ok 210m2 , na parterze znajdują się pomieszczenia biurowe, na piętrze usytuowane jest główne biuro, z możliwością przekształcenia na pomieszczenia mieszkalne po niewielkich zmianach, kotłownia, pomieszczenia socjalne, hale produkcyjne, magazyny, komora lakiernicza, suszarnia lakiernicza.

Położenie, przeznaczenie i obecne wykorzystanie nieruchomości pozwala na szybkie uruchomienie nowej inwestycji przyszłemu nabywcy w wielu dziedzinach; ślusarstwo, mechanika, naprawy lakiernicze, produkcji, itd. itp.

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC
Miasto:
Województwo:
Kraj: Poland
ID nieruchomości: 24106
Price: 1 160 000 zł
Wielkość nieruchomości: 944 m2
Powierzchnia działki: 2 481 m2
Rynek: pierwotny
Ogrzewanie: CO
Rodzaj Zabudowy: jednorodzinny
prąd
kanalizacja
gaz
woda
ogrzewanie centralne
garaż/miejsce parkingowe
internet
balkon
piwnica
pom. użytkowe
telewizja kablowa
monitoring/ochrona
telefon
osiedle zamknięte

Porównaj